Kayıtlarımız Başladı

Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (Yalova TUFAG), yaz aylarını kapsayan kurs kayıtlarına başladı.

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle 2020 yılının Mart ayında çalışmalarına ara veren TUFAG, kısıtlamaların kaldırılmasının ardından çalışmalarına başlıyor. 11 Haziran – 25 Haziran tarihleri arasında alınacak olan yaz dönemi kayıtlarının ardından, TUFAG halk oyunları çalışmalarına 28 Haziran 2021 tarihinde başlayacak. 7’den 77’ye her yaş grubundan dansçıya ev sahipliği yapan dernek, yörelerinde uzman çalıştırıcılarıyla kapılarını tüm Yalovalılara açacak.

TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Altıparmak konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, “Tüm dünyanın zor bir süreçten geçtiği şu günlerde vaka sayılarının düşmesi ve normalleşme kapsamında kısıtlamaların bir nebzede olsa kaldırılması hepimizi mutlu ediyor. Bu kapsamda yarıda bırakmak zorunda kaldığımız çalışmalarımıza tekrar başlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Büyük bir aile olan derneğimizin halk oyunları çalışmalarına kaldığımız yerden başlıyoruz. 28 Haziran tarihinde başlayacak olan çalışmalarımızın hazırlıklarını tamamlamak amacıyla 11 Haziran – 25 Haziran tarihleri arasını kayıt dönemi olarak belirledik. Tüm dansçılarımızı ve çalışmalarımıza yeni başlayacak olan vatandaşlarımızı kayıt olmaya davet ediyoruz.” şeklinde konuştu.

TUFAG yaz dönemi kayıtları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0226 811 23 43 nolu telefondan veya TUFAG Merkez Binası Rüstempaşa Mah. Hürriyet Sok. No: 2 Merkez / Yalova adresinden şahsen başvuru yapabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir