Yeni Başkanımız Aydın Altıparmak oldu

Yalova’nın ve Türkiye’nin önde gelen derneklerinden biri olan Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (TUFAG)’ta Başkan Aydın Altıparmak oldu.
Dünya genelinde yaşanan salgının hayatını fazlasıyla kısıtlaması sebebiyle görevinden istif ettiğini açıklayan TUFAG eski Başkanı Volkan Yılmaz, “21 yıldır çatısı altında bulunduğum bu ailenin en önemli görevlerinden biri olan Başkanlık görevinden istifa etmenin üzüntüsünü yaşıyorum. Geçmişte geçirdiğim hastalık ve operasyonlar sebebiyle pandemi sürecinde sağlığıma azami önem göstermem gerekiyor. Dünya genelinde yaşadığımız gelişmeleri göz önünde bulundurduğumuzda, sağlıklı günlerde tekrar bir arada olabilmek için gururla yaptığım başkanlık görevimden istifa ediyorum.” dedi.

TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Yılmaz’ın istifasının ardından gerçekleştirilen oylama ile Aydın Altıparmak’ı oy birliği ile başkan seçti. Bu önemli görevin sorumluluklarının farkında olarak hareket edeceklerini dile getiren TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Altıparmak, “Bu büyük ailenin bir ferdi olmaktan her zaman gurur duydum, yaklaşık 17 yıldır farklı görevler aldığım derneğimizde bu önemli görevi yapacak olmanın gururunu yaşıyorum. Tüm Yönetim Kurulu arkadaşlarıma bana olan inançları ve verdikleri destekleri için teşekkür ederim.” dedi.
Aydın Altıparmak, TUFAG Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden önce Yalova İl Öğrenci Meclis Başkanlığı, Yalova Lisesi Mezunlar Derneği Başkanlığı, Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeliği, YTSO Genç Girişimciler Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir