Çiftlikköy’den TUFAG’a Yoğun İlgi

Geçtiğimiz Pazartesi günü Festivalin başladığını görkemli bir kortej ile Yalovalılara duyuran TUFAG, Festival kapsamında ilçe gösterilerine başladı. İlk olarak Çiftlikköylülerle buluşan misafir ekipler, Salı günü gerçekleştirdikleri performanslarıyla izleyenleri büyüledi.

Çiftlikköy’den Yoğun İlgi

Bu yıl 36. kez düzenlenen TUFAG Uluslararası Halk Dansları Festivali kapsamında Çiftlikköy gösterilerini gerçekleştirmek için Bosna Hersek, Endonezya, Gürcistan, Hindistan, Makedonya, Meksika ekipleri sahneye çıktılar. Çiftlikköy halkının yoğun ilgisi ile karşılanan ekipler, birbirinden özel performanslarını izleyenlere sundular. Ekiplerin performansları izleyenler tarafından beğeni alırken ekipler yoğun alkış aldı.

Başkandan Davet

TUFAG SK Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Altıparmak, “Bu akşam bizleri yalnız bırakmayarak, yoğun bir kalabalıkla bizleri karşılayan Çiftlikköy halkına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çok renkli görüntülere ve performanslara ev sahipliği yapan bir geceyi geride bıraktık. Bu gece bizlere ev sahipliği yapan Çiftlikköy Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar’a ve gecede emeği geçen tüm görevlilere ayrıca teşekkür ederiz. Tüm Çiftlikköylüleri 6 Temmuz Perşembe günü saat 21.00’de başlayacak ve 9 ekibin performanslarını sergileyeceği Altın Karanfil Halk Dansları Yarışması’na bekliyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir