TUFAG’dan Başkan Salman’a ziyaret

Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (Yalova TUFAG), Yönetim Kurulu’nda gerçekleşen değişikliklerin ardından Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret etti.
TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret ederek yeni dönemde yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdiler.


Yeni yönetim kuruluna görevinde başarılar dileyen Başkan Vefa Salman, “TUFAG, Türkiye ve Yalova için önemli bir değer, gençlerimiz ve çocuklarımız için önemli işlere imza atıyorlar. Bizlerde tüm derneklerimize olduğu gibi TUFAG’a da elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizler çocuklarımıza, hatta torunlarımıza ileride güvenli, huzurlu bir şekilde yaşacakları bir Yalova bırakmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. TUFAG’da gençlerimizin kültürel ve fiziksel eğitimlerinde önemli bir görev üstlenirken, ulusal ve uluslararası sahnelerde göstermiş oldukları performanslarla da bizleri gururlandırıyorlar. Genç yönetimimize bu önemli görevlerinde başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir