TUFAG’ta Yeni Dönem

Yalova’nın önemli derneklerinden TUFAG, 23 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirdiği olağan genel kuruluyla yeni yönetimini belirledi.

TUFAG olağan genel kurulu yüksek bir katılımla gerçekleştirilirken, bir önceki dönem TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çolak, “TUFAG’ın ne kadar büyük bir aile olduğunu, konu TUFAG olduğunda ne kadar çok insanın kendini sorumlu hissettiğini bir kez daha görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bugün böyle bir yüksek katılımın olması, derneğimizin ne kadar önemli bir kuruluş olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor. Geride bıraktığım başkanlık dönemi içerisinde bir çok çalışmaya yaptık, TUFAG derneği gibi önemli bir kuruluşta başkanlık yapmış olmanın gururu ile görevimi tamamlıyorum. Bundan sonra göreve gelecek olan arkadaşlarımızı başarılar diliyor, herkese emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Yeni yönetim kurlu seçimine geçilmeden önce yıl içerisindeki faaliyet ve mali raporları okundu. Eski yönetimin faaliyetlerinin onaylanmasının ardından seçime geçildi. TUFAG Yeni Yönetim Kurulu Volkan Yılmaz, Aydın Altıparmak, Uğur Aydın, Uğur Tezcan, Erhan Yaşar Çuğ, Eren Limon, Olga Çetin, Ömer Üstün, Alper Dikici, Ceyhun Akgül, Emrecan Okumuş, İpek Aybike Ertürk olarak seçildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir