Siyasilerden Kulübümüze Ziyaret

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde siyasiler kulübümüze ziyaret gerçekleştirdiler.

Büyükgümüş’ten Destek Sözü

Milletvekilimiz Ahmet Büyükgümüş, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin ve beraberindeki heyet inşaat aşamasında olan yeni binamızı ve salonumuzu ziyaret etti.

Bize her zaman destek veren Milletvekilimize, İl Genel Meclis Başkanımıza ve Belediye Başkan Yardımcımıza, inşaatımıza verdikleri destek sözü için teşekkür ederiz.

Gürel’den Yarışma Ekibimize Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova 2. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Gürel, yarışma ekibimizin çalışmasını ziyaret ederek oyuncularımıza tatlı ikramında bulundu. Kendilerine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederiz.

Becan, “Desteklerimiz devam edecek”

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili adayı Tahsin Becan, CHP Belediye Meclis Üyeleri Burçin Tangürek ile Sefer Keskin ve CHP İl Eğitim Sekreteri Rasim Kudu salon ve idari binamızın inşaatını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

İnşaatımızın gelişiminde bizleri destekleyen Milletvekili adayı Tahsin Becan’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederiz.

Ayhan Küçük, Çalışmalar Hakkında Bilgi Aldı

İYİ Parti Yalova Milletvekili Adayı Ayhan Küçük, kulübümüzü ziyaret etti. Kulübümüzün çalışmaları ve inşaatımız hakkında Başkanımız Aydın Altıparmak’tan bilgi alan Ayhan Küçük, Türkiye Halk Oyunları Yarışması’nda da başarılar diledi.

Milletvekili Adayımız Ayhan Küçük’e ziyaretleri ve inşaatımıza verdikleri destekten ötürü teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir