Pehlivan, “TUFAG Yalova’nın bir markasıdır.”

Yalova’yı yurtiçi ve yurtdışı platformlarda temsil etme başarısını gösteren derneğimiz, yeni dönem çalışmalarına bir dizi ziyaret ile başladı.

Derneğimiz Yönetim Kurulu’nun gerçekleştirdiği nezaket ziyaretlerinde AKP İl Başkanı Mustafa Pehlivan, AKP Merkez İlçe Başkanı Ömer Aslan ile bir araya gelindi.

Pehlivan, “TUFAG Yalova’nın bir markasıdır.”

Derneğimiz Yönetim Kurulu’nun gerçekleştirdiği ziyarette AKP İl Başkanı Pehlivan, derneğimizin Yalova için artık bir marka haline geldiğini ve Yalova’yı ulusal ve uluslar arenada tanıtmak için var güçleriyle çalıştıklarını dile getirdi. Bunun yanında yeni dönem çalışmaları ve projeleriyle ilgili bilgi alan Pehlivan, “Yalova’nın menfaatine olan her türlü projenin yanındayız. Tüm STK’lara gerekli desteğin verilmesi için elimizden gelen çalışmaları yapıyoruz. Sizlere de Yalova için yaptığınız çalışmalar için teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.
Aslan, “Kimsesizler unutulmamalı”

AKP Merkez İlçe Başkanı Ömer Aslan,”TUFAG’ın sene içerisinde engelliler için yürüttüğü çalışmalar iyi bir başlangıç ve örnek alınması gereken bir iş, ancak daha fazlasının yapılması gerekiyor. Tüm STK’lar bu konularda hassas davranmalılar. Kimsesiz çocuklarında bu zeminde unutulmaması gerektiği ve TUFAG gibi çok çeşitli yaş gruplarını bünyesinde barındıran kulüplerin kimsesiz çocukların hayata kazanılmasında faydalı olacaktır.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir