Genel Kurulumuzu Gerçekleştirdik

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen genel kurul ile yeni yönetimi ile yola devam edecek olan TUFAG’da ilk yönetim kurulu toplantısının ardından yeni yönetim ve başkan belirlendi.

Tufag başkanlığına Sinan Çolak getirildi

Hafta sonu yapılan genel kurulda yeni yönetim kurulu seçimine geçilmeden önce yıl içerisindeki faaliyet ve mali durum raporları okundu.

Eski yönetimin faaliyetlerinin onaylanmasının ardından yeni seçime geçildi. Tek liste ile girilen seçimde yeni dönem TUFAG yönetim kurlu belirlenirken, gerçekleştirilen toplantı ile TUFAG yönetiminde görev dağılımları da yapıldı.

Buna göre TUFAG Yönetim Kurulu’nda Başkan Sinan Çolak, Başkan Yardımcıları Neşe Tunç ve Selim Sanır, Genel Sekreter Uğur Aydın, Muhasip Yakup Berkay Tiryaki, Dış İlişkiler Sorumlusu Volkan Yılmaz, Basın Sözcüsü Uğur Tezcan olurken üyeler Mesut Yöndem, Aydın Altıparmak, Faruk Er, Hasan Behçet Orhan, Ahmet Rasim Acar şeklinde oldu.

Yeni dönem çalışmalarıyla ilgili bilgi veren TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çolak, “Gençlik yıllarından beri çatısı altında olduğum bu derneğin başkanı olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Gün itibari ile derneğimiz için çalışmalarımıza başlıyoruz. Genel kurulda söylemiş olduğum üzere bu yıl Türkiye Halk Oyunları Federasyonu’nun her yıl düzenlemiş olduğu şampiyonaya tekrar katılacağız. Derneğimizin gelişimi için önemli gördüğümüz bu şampiyonanın, aynı zamanda derneğimiz için bir birleştirici güç olduğuna inanmaktayız.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir