Geleneksel İftar Yemeğimizi Gerçekleştirdik

TUFAG ailesi olarak TİGEM’de düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldik. Geleneksel iftar yemeğimiz bu yıl yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Geleneksel hale gelen TUFAG iftar yemeklerimizin bu yıl ki adresi TİGEM oldu. TUFAG ailemizin neredeyse tam kadro katıldığı yemekte Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Yalova İl Başkanı Özcan Özel, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Yalova Merkez İlçe Başkanı Ömer Aslan, Yalova Belediye Meclis Üyesi Şenol Ulutürk de bizleri yalnız bırakmadı. Yaklaşık 500’ü aşkın misafirimizin katıldığı iftar yemeğimizde hep birlikte oruç açmanın tadını çıkarttık ve akabinde uzun uzunun sohbet etmeyi de ihmal etmedik.

Gecemizde bir de konuşma yapan dernek başkanımız Tamer Çınar, “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda da hep birlikte oruçlarımızı açmak, bir araya gelmekten mutluyum. Biz gerçekten bir aileyiz. Bu derneğin kuruluşundan bugününe kadar derneğe emeği geçen bir çok simayı şu anda burada görüyorum. Daha bir çok senelerde de hep birlikte olacağız. Derneğimiz işte bu bağlılık ve vefa üzerine kuruldu ve bugünlere kadar geldi. İftar yemeğimize katılan tüm aile fertlerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca bu gecenin organizasyonunda büyük katkısı olan İbrahim Külüşlü’ye de TUFAG adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir