Derneğimizde Yeni Başkan Cevdet Bekler

Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme ve Gençlik Spor Kulübü Derneği (Yalova TUFAG) geçtiğimiz Cumartesi günü yıllık olağan kongresini gerçekleştirdi. Yapılan yönetim kurulu seçimi sonrasında yeni yönetim kurulu ve başkan belirlendi.

Yeni yönetim kurulu seçimine geçilmeden önce yıl içerisindeki faaliyet ve mali raporları okundu. Eski yönetimin faaliyetlerinin onaylanmasının ardından yeni seçime geçildi. Tek liste ile girilen seçimle birlikte derneğimiz Yönetim Kurulu, eski yönetim kurulu üyelerine yeni olarak Hakan Gergeroğlu, Jülide Güner ve Özlem Salman Günalp’in eklenmesiyle sonuçlanırken Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Bekler olarak belirlendi.

Yıl içerisinde ortaya koyacakları faaliyetlerle ilgili bir konuşma yapan TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Bekler, “Her ne kadar Türk Kültürü, halk dansları ve halk müziğini araştırmayı ve geliştirmeyi amaçlayana bir dernek olsak da biz bir aile gibiyiz. Bu nedenle seçim öncesinde ortak bir görüşte birleştik. Son günlerde daha fazla gündeme gelen kötü alışkanlıklar konusunda şimdiye kadar yürütülen çalışmaları daha sistematik bir seviyeye taşıyarak gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması ve bu konuda daha bilinçli olması için ciddi çalışmalar yapacağız.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir