Derneğimiz Başkan KOÇAL’I ziyaret ettik

Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (TUFAG)’nin yeni yönetimi, Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’a nezaket ziyaretinde bulundu. Tamer Çınar başkanlığında göreve gelen yeni yönetim, Başkan Koçal’a ilk ziyaretini gerçekleştirirken çalışmalar hakkında bilgi verdi.

TUFAG bayrağını daha yukarılara taşımak için yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla çalışmalarımızı tüm gücümüzle sürdürüyoruz’ diyen Başkan Tamer Çınar, Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’a, kültürel ve sportif çalışmaları desteklediği için teşekkür etti. Batum’da düzenlenen Kardeş Şehirler Gençlik Haftası ile ilgili Başkan Koçal’a bilgiler veren yönetim kurulu üyeleri, Batum Belediye Başkanı Jemal Ananidze’nin kardeş şehir Yalova’ya ve Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’a selamlarını ilettiler.

TUFAG’ın geçmişte yaptığı etkinliklerle ilgili detaylı bir arşiv çalışması yaptıklarını ifade eden yöneticiler, çalışmanın tamamlanmasının ardından görselleri Yalovalılarla paylaşacaklarını belirttiler.

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

12 Aralık’ın Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’ın doğum günü olması nedeniyle TUFAG yönetimi ziyaret sırasında sürpriz bir doğum günü organizasyonu da yaptı. Ziyaret sırasında gelen sürpriz pastayı dernek yöneticileri beraber kesen Başkan Koçal, TUFAG yönetimine teşekkür ederek pasta ikram etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir