Başkanımızdan Teşekkür

1 – 7 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen ve 9 ülkeden ilimize gelen halk oyunları ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirilen Uluslararası TUFAG Halk Dansları Festivalimiz son buldu.

Festivalin son bulmasının ardından bir açıklama yayınlayan TUFAG Yönetim Kurulu Başkanımız Tamer Çınar; “Bu yıl 27.nci’sini gerçekleştirdiğimiz Uluslararası TUFAG Halk Dansları festivalimizin düzenlenmesinde bizlerden desteklerini sakınmayan Yalova Valiliği’ne, Yalova Belediyesi’ne, Yalova Emniyet teşkilatına, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’na ve Yalova İl Özel İdaresi’ne teşekkür ediyorum. Ayrıca festivalimize katılarak bizleri onurlandıran Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Sanat Direktörü Şinasi Pala’ya da teşekkürlerimi sunarım.

Festivalimizin gerçekleşmesinde en büyük paya sahip olan ve bir sene boyunca bu festivalde sahne almak için bin bir emek harcayan kursiyerlerimize, velilerimize, ailelerine ve kursiyerlerimizin eğitimleri için gece gündüz durmadan çalışan Mustafa Özçelik hocamıza sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir